Strona główna » Pixie Crew » Kreatywny, Silikonowy Breloczek, PIXIE CREW, Żółty, Emotki
Kreatywny, Silikonowy Breloczek, PIXIE CREW, Żółty, Emotki
Nowość

Kreatywny, Silikonowy Breloczek, PIXIE CREW, Żółty, Emotki

Dostępność: Dostępne mniej niż 3

Koszt wysyłki: od 9,99 zł

Numer katalogowy: PXX-05-04

Kod producenta: 702811692008

Stan magazynowy:

Kod EAN: 702811692008

Wysokość op.: 7.5 cm

Szerokość op.: 1 cm

Grubość op.: 15 cm


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu

Kreatywny, Silikonowy Breloczek, PIXIE CREW, Żółty, Emotki

Kreatywny silikonowy breloczek PIXIE CREW żółty, w kształcie koła, to wyjątkowy dodatek, który ozdobi wszystko, do czego zostanie przypięty. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny panel, na którym za pomocą silikonowych pikseli, można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki. Do breloczka dołączono 4 multipiksele z motywem emotek. Breloczek jest bezpieczny dla zdrowia, wolny od ftalanów i szkodliwych substancji. Spełnia normę EN 71.
Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipiksele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony.

Szczegółowe informacje o produkcie:
 • Kreatywny silikonowy breloczek PIXIE CREW żółty z 4 multipikselami z motywem emotek.
 • Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory.
 • Wielkość silikonowego panelu 2x2 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 4.
 • Materiał: silikon, stal nierdzewna.
 • Kolor: żółty.
 • Wymiary produktu: długość całkowita - 7,5 cm., łańcuch z karabińczykiem - 4,5 cm., silikonowy breloczek - 3,4 cm. (średnica koła - 2,5 cm., grubość - 0,5 cm.)
 • Wymiary opakowania: 15 cm. x 7,5 cm. x 1 cm.
 • Waga produktu: 23 g.
 • Breloczek jest bezpieczny dla zdrowia, wolna od ftalanów i szkodliwych substancji. Spełnia normę EN 71.
 • Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com.
 • Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).

Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu