wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Learning Resources » Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas DinoKlocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas DinoKlocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas DinoKlocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas DinoKlocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino
Nasz hit

Klocki. Kostki Matematyczne. Zestaw Edukacyjny. MathLink Cubes. Czas Dino

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 9,99 zł

Numer katalogowy: LSP9330-UK

Kod producenta: 5055506408909

Kod EAN: 5055506408909

Stan produktu: Nowy


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
Klocki, Kostki Matematyczne, Zestaw Edukacyjny, MathLink Cubes, Czas Dino
Nauka przez zabawę!
Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Zestawy zabawek od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Wyjątkowo zaprojektowane elementy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak: logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania, projektowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.

Licz i ucz się z MathLink Cubes! Specjalny zestaw, który pomaga przedszkolakom opanować podstawowe umiejętności matematyczne poprzez praktyczną zabawę.

Twoje prehistoryczne przygody z matematyką zaczynają się teraz !
Zabawka edukacyjna która łączy proste działania matematyczne z zabawnym zestawem wyzwań o tematyce dinozaurów, które rosną wraz z umiejętnościami dziecka. Zaprojektowana specjalnie do nauki matematyki dla przedszkolaków.
Dzieci uczą się dodawania, odejmowania, modelowania i innych gotowych do szkoły umiejętności matematycznych dzięki praktycznym łamigłówkom, działaniom matematycznym znajdującym się w MathLink Cubes Early Years Maths Activity Set: Dino Time. Zestaw zawiera 15 dwustronnych kart ćwiczeń do pisania i czyszczenia, dzieci używają swoich kostek do nauki podstaw matematyki, w tym sekwencjonowania, dodawania i odejmowania oraz innych. Oprócz kart, ten zestaw zawiera przewodnik z jeszcze większą liczbą pomysłów na naukę i zabawnych zajęć. Każde wyzwanie matematyczne zamienia się w praktyczną zabawę za pomocą 100 dołączonych kostek MathLink w 10 kolorach o tematyce Dino. Możesz zbudować Apatozaura, Stegozaura, Tyranozaura i wiele innych.

Szczegółowe informacje o produkcie:
 • Zestaw MathLink Cubes Dino Time zawiera 100 kostek w 10 kolorach.
 • Zawiera również 15 lakierowanych dwustronnych kart z ćwiczeniami oraz przewodnik w języku angielskim.
 • Kostki w 10 kolorach i wymiarach: 2 cm x 2 cm x 2 cm, mogą być połączone ze sobą każdym z boków.
 • Dzieci zdobywają umiejętności matematyczne, poznają kolory i kształty.
 • Dzieci rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową oraz zdolności motoryczne.
 • Dzieci mogą budować własne trójwymiarowe kreacje dinozaurów tj. Tyranozaur, Stegozaur, Triceratops, Spinozaur, Strutiozaur, Apatozaur lub inne.
 • Kostki są idealne i łatwe do łączenia i rozdzielania dla małych rączek.
 • Wszystkie zestawy MathLink Cubes można łączyć ze sobą.
 • Wymiary kart z ćwiczeniami: 21,5 cm x 14 cm.
 • Wymiary opakowania: 24 cm x 23 cm x 3,5 cm.
 • Kategoria wiekowa: 5+.
Dostępny jest również zestaw Klocki, Kostki matematyczne, Zestaw edukacyjny MathLink Cubes Mathsmobiles, oraz MathLink Cubes Fantasticals.
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu