wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pixie Crew » Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy PanelWorek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy PanelWorek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy PanelWorek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel
Nowość

Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 9,99 zł

Numer katalogowy: PXB-28-97

Kod producenta: 702811693272

Kod EAN: 702811693272

Wys. w cm: cm


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
Worek Szkolny na Plecy, PIXIE CREW, Jednorożec, Purpurowy Panel

Worek szkolny na plecy PIXIE CREW z motywem jednorożca oraz z kreatywnym purpurowym panelem PIXIE CREW TM w kształcie koła, pozwoli się wyróżnić i sprawi, że każdy dzień będzie wyjątkowy. Worek doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania obuwia na zmianę, stroju do ćwiczeń, czy rzeczy na rower. Produkt został wykonany z lekkiego, praktycznego poliestru. Jest łatwy w utrzymaniu, łatwy do złożenia i przechowywania. Posiada długi wysuwany sznurek, dzięki czemu można go wygodnie przymocować do plecaka, zarzucić na ramię, a najlepiej założyć na plecy. Na przedniej stronie umieszczono purpurowy, kreatywny panel PIXIE CREW TM, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Panel wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Wielkość panelu o średnicy 9 cm., pozwala na ułożenie wzorów z 86 pikseli. Worek jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 kolorowych pikseli.

Szczegółowe informacje o produkcie:
 • Worek szkolny na plecy PIXIE CREW z motywem jednorożca oraz z kreatywnym purpurowym panelem PIXIE CREW TM w kształcie koła.
 • Na przedniej stronie worka umieszczono kreatywny silikonowy panel PIXIE CREW TM w kolorze purpurowym, na którym można układać przeróżne wzory.
 • Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86.
 • Darmowy pakiet około 69 pikseli: 55 kolorowych, 10 czarnych z literami, 4 multipiksele.
 • Długi, gruby, wysuwany sznurek, wygodny do noszenia na plecach.
 • Kolor: niebieski, purpurowy panel.
 • Skład: poliester.
 • Wymiary produktu: 43 cm. x 32 cm. x 1 cm.
 • Objętość: 8l.
 • Waga produktu: 99 g.
 • Kategoria wiekowa: 6+
 • Odpowiedni dla dzieci od 140 cm. wzrostu.
 • Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com
 • Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).
Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu