Strona główna1 » BabyFehn2 » Książeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: Tęcza
Książeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: Tęcza
Książeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: TęczaKsiążeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: Tęcza

Książeczka Edukacyjna, Miś, z Kolekcji: Tęcza

BabyFehn

Dostępność: Dostępne mniej niż 10

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 9,99 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 9,99 zł
InPost Paczkomaty24 - 9,99 zł

Numer katalogowy: 160895

Kod producenta: 4001998160895

Stan magazynowy:

Kod EAN: 4001998160895

Stan produktu: Nowy

Kolekcja: Tęcza


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
 • O marce FEHN
Książeczka Edukacyjna, Miś, z kolekcji: Tęcza
Miękka i przytulna, zabiera dziecko w odkrywczą podróż pełną ciekawych postaci. Na tytułowej stronie wita nas uśmiechnięty Miś. Po otwarciu odkrywamy pierzasta Chmurkę, uśmiechniętego Zajączka i małe lusterko z bezpiecznej folii. Następnie znajdujemy wielobarwną Rybkę z gryzaczkiem, który złagodzi ból podczas fazy ząbkowania,oraz Kwiatuszek i wesołą Pszczółkę. Ukryta piszczałka, szeleszczący papier, różnorodne struktury powierzchni wzbudzają ciekawość i kształcą zmysł dotyku. Zabawka przeznaczona dla dzieci od najwcześniejszych dni, pobudzająca do chwytania, potrząsania, ściskania. Niezbędna do poznawania świata, wzbudzająca ciekawość, jednym słowem potrzebna zawsze i wszędzie.
 • Każda strona to nowe doświadczenie dla maluszka.
 • Przyjazne w dotyku materiały.
 • Bezpieczne lusterko.
 • Elementy interaktywne takie jak piszczałka, lusterko, szeleszczące kartki i różnorodne faktury materiału stymulują zmysły.
 • Rozwija zdolności motoryczne i manualne.
 • Rozmiar 11 x 11 cm x 5 cm.
 • Wymiary opakowania: 18 cm x 17 cm x 5 cm.
 • Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.
 • Wykonane są z najlepszej jakości materiałów.
 • Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach "Stiftung Warentest" lub "Ökotest”.
Fehn to odnosząca sukcesy, niemiecka rodzinna firma, która już od trzech pokoleń, produkuje wysokiej jakości zabawki dla najmłodszych dzieci.

Zabawki firmy Fehn są tworzone specjalnie z myślą o rozwoju i edukacji dzieci już od urodzenia. Na szczególną uwagę zasługują: precyzja wykonania, piękne wzornictwo, jakość materiałów, piękno detali oraz oczywiście bezpieczeństwo maluszków.Zabawki pomagają nowo narodzonym dzieciom stymulować i ćwiczyć wszystkie zmysły dzięki takim elementom jak: pozytywki, gryzaki, grzechotki, szeleszczący papier, lusterka itp. Co więcej produkty są nie tylko bardzo miękkie i przystosowane dla skóry dzieci, ale również posiadają urocze twarze z dużymi oczami, niezdarne łapki oraz miękkie brzuszki, co sprawia że dzieci od razu je pokochają.
Bezpieczeństwo
Głównym przesłaniem stojącym za produktami marki Fehn jest bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też jest to dla firmy jeden z kluczowych aspektów. Specjalnie dla Fehn powstały dwie fabryki zabawek na Sri Lance, które produkują zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Doświadczenie, rodzinna atmosfera oraz dbałość o pracowników sprawiają, iż również w fabrykach na Sri Lance zapewnione są uczciwe warunki. Do produkcji zabawek został wdrożony specjalny system zarządzania jakością, który ściśle nadzoruje pozyskiwanie surowców oraz wytwarzanie produktów.
Fehn korzysta jedynie z materiałów, które spełniają wszystkie normy niezbędne dla zabawek przeznaczonych dla niemowląt od 0 lat. Wszystkie zabawki spełniają normy EN71, CE ponadto badane są w niezależnych instytutach "Stiftung Warentest" lub "Ökotest”.
Klienci zakupili także
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl